365 SPECIALISTEN TEAM
ADVIES VOOR organisaties & ONDERNEMERS

      Marc Steentjes

      Algemeen Directeur

      Werner Klingler

      Financieel Directeur

      Debby 's-Gravendijk

      Juridisch Specialist

      Jan-Willem Tent

      Recruiter Business Partner

      Jos van Kester

      Financieel Specialist

      Koert Verriet

      LinkedIn Specialist

      Leon Boënne

      Financieel Specialist

      team

      Marianne Brink

      Specialist Bedrijfsorganisatie

      Mariëtte de Groot

      HR Specialist

      Nihal Vogels

      Specialist Financiële Planning

      Rob van der Post

      Specialist Profielfotografie

      Robert Kasteel

      Specialist IT

      Robert Gerritsen

      Specialist Communicatie

      Ronald Schouten

      Business Consultant

      Sebastiaan Warmerdam

      Recruitment Partner

      Thierry Pfleiderer

      Specialist Business Development

      Yusuf Goedbloed

      Specialist Business Strategies

      team
      • +31 6 415 22 117
      • marc.steentjes@365business-support.nl

      Marc Steentjes

      Algemeen Directeur

      follow me on
      team
      • +31 0(6) - 46 33 36 66
      • w.klingler@quidproquo.nl

      Werner Klingler

      Financieel Directeur

      follow me on
      team
      • +31 (0)6 - 55 56 25 62
      • info@dsglegal.nl

      Debby 's-Gravendijk

      Juridisch Specialist

      Arbeidsrecht | Bestuursrecht | Contractenrecht | Intellectueel eigendomsrecht | Juridisch advies | Onderhandeling | Overeenkomstenrecht | Privacyrecht | Reorganisaties | Zakenlijk recht

      follow me on
      team
      • +31 (0)6 21 18 28 50
      • jwtent@jt-rec.nl

      Jan-Willem Tent

      Recruiter Business Partner

      follow me on
      team
      • 0174-630241
      • j.vankester@weanaaldwijk.nl

      Jos van Kester

      Financieel Specialist

      follow me on
      team
      • +31 6 25140834
      • koert@winstgever.nl

      Koert Verriet

      LinkedIn Specialist

      Business Development | Leadgeneratie | LinkedIn | Sales

      follow me on
      team
      • +31 6 37 33 01 77
      • leonboenne@gmail.com

      Leon Boënne

      Financieel Specialist

      Accountancy | Finance | Bedrijfsmatige financieringen

      follow me on
      team
      • +31 6 -12 92 18 37
      • marianne.brink@brandink.nl

      Marianne Brink

      Specialist Bedrijfsorganisatie

      follow me on
      team
      • mjmeprivat@hotmail.com
      • Hof van Delftlaan 29 Delft

      Mariëtte de Groot

      HR Specialist

      HRM | Loopbaanprofessional

      follow me on
      team
      • +31 13 - 20 36 980
      • info@taartbynihal.nl
      • Gebouw 88 Burgemeester Brokxlaan 12 5041 SB Tilburg

      Nihal Vogels

      Specialist Financiële Planning

      Financieel planner | Nalatenschapsadviseur

      follow me on
      team
      • +31 6 - 14 03 50 34
      • rob@rcpphotography.nl
      • Buitenwatersloot 359 2614 LD Delft

      Rob van der Post

      Specialist Profielfotografie

      HR-advies | Headshotfotografie

      follow me on
      team
      • 06 - 20 06 52 99
      • robert.kasteel@itformule.nl
      • Sisalbaan 5A Leiderdorp Zuid Holland 2352 AZ

      Robert Kasteel

      Specialist IT

      follow me on
      team
      • 06 - 33 31 11 63
      • robert@gerritsencc.nl
      • Dirrick Gerritszstraat 18 Edam Noord-Holland 1135 GX

      Robert Gerritsen

      Specialist Communicatie

      follow me on
      team
      • +31 (0)6 - 23 23 57 84
      • r.schouten@schouteninfo.nl

      Ronald Schouten

      Business Consultant

      follow me on
      team
      • 06 - 11 39 74 85
      • sebastiaan@swrecruitment-advies.nl

      Sebastiaan Warmerdam

      Recruitment Partner

      follow me on
      team
      • facets@skynet.be
      • Paradeplein 6 bus 5 - 2500 LIer | België

      Thierry Pfleiderer

      Specialist Business Development

      Business Development | Communicatie en PR | Sales | Marketing

      follow me on
      team
      • +31 6 - 45 83 40 05
      • ygoedbloed@gmail.com

      Yusuf Goedbloed

      Specialist Business Strategies

      Business strategies | Business Concepts | Corona | Medical

      follow me on